Praha
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Rozpis soutěže
Kvalifikace ŽL - skupina Praha
Kvalifikace ŽL - skupina ostatní
Společná soutěž
3. turnaj A, 20.10.2013, Ústí nad Labem
3. turnaj B, 19.10.2013, Sokol Vršovice
4. turnaj A, 02.11.2013, Sokol Kobylisy
4. turnaj B, 03.11.2013, Pardubice
4. turnaj B, 03.11.2013, Pardubice
5. turnaj A, 17.11.2013, Sokol Vršovice
5. turnaj B, 24.11.2013, Turnov
6. turnaj A, 29.3.2014, Sokol Vršovice
6. turnaj B, 30.3.2014, Pardubice
7. turnaj A, 6.4.2014, Ústí nad Labem
7. turnaj B, 5.4.2014, Loko Vršovice
8. turnaj A, 27.4.2014, Slavia
8. turnaj B, 26.4.2014, Turnov
9. turnaj A, 11.5.2014, Háje
9. turnaj B, 11.5.2014, Pardubice
10. turnaj A, 18.5.2014, Sokol Kobylisy
10. turnaj B, 17.5.2014, Kutná Hora
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor mladších žákyň
Společný přebor mladších žáků
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Krajské školní ligy
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Markéta Bartoníčková
DHK Pardubice B
1
Lenka Bartůňková
DHK Pardubice A
4
Kateřina Bejčková
HK Spartak Ústí n.L.
5
Barbora Brokešová
Sokol Kobylisy II
1
Kristýna Brožová
TJ Turnov
24
Lenka Brůhová
HK Spartak Ústí n.L.
2
Barbara Budinská
Astra Praha
2
Lucie Čepelová
Sokol Kobylisy II
1
Adéla Čížková
Astra Praha
3
Magda Dražanová
Sokol Vršovice
2
Nikola Dufková
DHK Pardubice A
1
Nikola Dufková
DHK Pardubice B
5
Markéta Dutková
DHK Pardubice A
1
Markéta Dutková
DHK Pardubice B
6
Barbora Fašková
DHK Pardubice A
3
Petra Ferencová
HC Háje
11
Eliška Ferusová
Sokol Vršovice
1
Lucie Hácová
DHK Pardubice B
1
Eliška Hálová
HK Spartak Ústí n.L.
3
Kateřina Haunerová
DHC Slavia Praha
2
Tereza Holečková
DHC Slavia Praha
3
Gábina Horáková
HC Háje
1
Kateřina Horáková
TJ Sparta Kutná Hora
33
Adéla Hrancová
TJ Turnov
3
Michaela Hrdličková
Astra Praha
13
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
10
Josefína Issová
DHC Slavia Praha
1
Adéla Jašková
Astra Praha
1
Markéta Jirásková
DHK Pardubice B
3
Markéta Jirásková
DHK Pardubice A
11
Adéla Kmentová
Sokol Kobylisy II
1
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
20
Anežka Krausová
HC Háje
3
Jana Krupařová
TJ Turnov
1
Valentýna Kurková
DHK Pardubice B
1
Markéta Laštovičková
HC Háje
3
Kateřina Martínková
HC Háje
1
Tereza Martinovská
Astra Praha
4
Petra Matošková
DHC Slavia Praha
2
Nikola Mistrová
TJ Sparta Kutná Hora
2
Další
Předchozí kola
10. turnaj A, 18.5.2014, Sokol Kobylisy - výsledky
video
online
Kobylisy II - S.Vršovice
10 : 0 k.
video
online
Háje - HK Sptk Ústí n.L.
14 : 9
video
online
Astra - Kobylisy II
11 : 17
video
online
S.Vršovice - Háje
0 : 10 k.
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Astra
19 : 12
video
online
Kobylisy II - Háje
13 : 20
video
online
S.Vršovice - HK Sptk Ústí n.L.
0 : 10 k.
video
online
Háje - Astra
12 : 9
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Kobylisy II
19 : 11
video
online
Astra - S.Vršovice
10 : 0 k.
10. turnaj A, 18.5.2014, Sokol Kobylisy - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
4
4
0
0
56 : 31
8
2
HK Sptk Ústí n.L.
4
3
0
1
57 : 37
6
3
Kobylisy II
4
2
0
2
51 : 50
4
4
Astra
4
1
0
3
42 : 48
2
5
S.Vršovice
4
0
0
4
0 : 40
0
Tabulka střelců
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
186
Kristýna Brožová
TJ Turnov
170
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Horáková
TJ Sparta Kutná Hora
33
Michaela Raková
Sokol Kobylisy II
27
Kristýna Brožová
TJ Turnov
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Raková
Sokol Kobylisy II
28
Markéta Venclová
DHC Slavia Praha
26
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.