Praha
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Rozpis soutěže
Kvalifikace ŽL - skupina Praha
Kvalifikace ŽL - skupina ostatní
Společná soutěž
3. turnaj A, 20.10.2013, Ústí nad Labem
3. turnaj B, 19.10.2013, Sokol Vršovice
4. turnaj A, 02.11.2013, Sokol Kobylisy
4. turnaj B, 03.11.2013, Pardubice
4. turnaj B, 03.11.2013, Pardubice
5. turnaj A, 17.11.2013, Sokol Vršovice
5. turnaj B, 24.11.2013, Turnov
6. turnaj A, 29.3.2014, Sokol Vršovice
6. turnaj B, 30.3.2014, Pardubice
7. turnaj A, 6.4.2014, Ústí nad Labem
7. turnaj B, 5.4.2014, Loko Vršovice
8. turnaj A, 27.4.2014, Slavia
8. turnaj B, 26.4.2014, Turnov
9. turnaj A, 11.5.2014, Háje
9. turnaj B, 11.5.2014, Pardubice
10. turnaj A, 18.5.2014, Sokol Kobylisy
10. turnaj B, 17.5.2014, Kutná Hora
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor mladších žákyň
Společný přebor mladších žáků
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Krajské školní ligy
Renim Atala
Post
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
36
Počet branek
62
Starty
Přebor Prahy mladších žáků
30.11. [BD068]
L.Vršovice - Zárubova
3 : 18
0 branek
30.11. [BD066]
Dukla 4 - L.Vršovice
9 : 7
1 branek
30.11. [BD063]
HC Všenory - L.Vršovice
2 : 12
5 branek
30.11. [BD061]
L.Vršovice - S.Vršovice
2 : 7
0 branek
17.11. [BD058]
L.Vršovice - Dukla 6
7 : 20
3 branek
17.11. [BD056]
L.Vršovice - S.Vršovice
6 : 17
1 branek
17.11. [BD053]
Zárubova - L.Vršovice
13 : 15
0 branek
17.11. [BD051]
Chodov - L.Vršovice
20 : 10
1 branek
20.10. [BD038]
L.Vršovice - Dukla 6
3 : 27
1 branek
20.10. [BD036]
Chodov - L.Vršovice
19 : 14
4 branek
20.10. [BD034]
L.Vršovice - S.Vršovice
5 : 17
0 branek
20.10. [BD032]
Dukla 4 - L.Vršovice
19 : 4
1 branek
05.10. [BD029]
L.Vršovice - Dukla 6
2 : 26
0 branek
05.10. [BD027]
Dukla 4 - L.Vršovice
21 : 8
0 branek
05.10. [BD025]
Zárubova - L.Vršovice
12 : 15
4 branek
05.10. [BD022]
L.Vršovice - HC Všenory
14 : 3
4 branek
Společný přebor mladších žáků
01.06. [BJ150]
Sokol Úvaly B - L.Vršovice A
16 : 14
3 branek
01.06. [BJ148]
L.Vršovice A - L.Vršovice B
27 : 7
7 branek
01.06. [BJ145]
L.Vršovice A - HC Všenory
15 : 15
3 branek
01.06. [BJ142]
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice A
9 : 11
0 branek
25.05. [BJ118]
Kutná Hora - L.Vršovice A
18 : 12
3 branek
25.05. [BJ116]
Zárubova - L.Vršovice A
16 : 14
3 branek
25.05. [BJ114]
Mělník A - L.Vršovice A
22 : 10
1 branek
25.05. [BJ112]
L.Vršovice A - Ml. Boleslav
10 : 14
2 branek
11.05. [BJ069]
L.Vršovice A - L.Vršovice B
37 : 4
4 branek
11.05. [BJ067]
Mělník B - L.Vršovice A
5 : 16
0 branek
11.05. [BJ065]
L.Vršovice A - HC Všenory
20 : 3
5 branek
11.05. [BJ062]
L.Vršovice A - TJ Sokol Bělá
16 : 4
1 branek
26.04. [BJ050]
Ml. Boleslav - L.Vršovice A
15 : 5
0 branek
26.04. [BJ047]
L.Vršovice A - Chodov
10 : 24
0 branek
Další
Předchozí kola
10. turnaj A, 18.5.2014, Sokol Kobylisy - výsledky
video
online
Kobylisy II - S.Vršovice
10 : 0 k.
video
online
Háje - HK Sptk Ústí n.L.
14 : 9
video
online
Astra - Kobylisy II
11 : 17
video
online
S.Vršovice - Háje
0 : 10 k.
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Astra
19 : 12
video
online
Kobylisy II - Háje
13 : 20
video
online
S.Vršovice - HK Sptk Ústí n.L.
0 : 10 k.
video
online
Háje - Astra
12 : 9
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Kobylisy II
19 : 11
video
online
Astra - S.Vršovice
10 : 0 k.
Tabulka střelců
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
186
Kristýna Brožová
TJ Turnov
170
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Horáková
TJ Sparta Kutná Hora
33
Michaela Raková
Sokol Kobylisy II
27
Kristýna Brožová
TJ Turnov
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Raková
Sokol Kobylisy II
28
Markéta Venclová
DHC Slavia Praha
26
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.