Praha
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor mladších žákyň
Společný přebor mladších žáků
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Krajské školní ligy
Kateřina Šajnerová
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.9.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
23.2. 15:30
AH077
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
11 : 33
26.10. 17:00
AH032
TJ Sokol Úvaly - Chodov
14 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
23.11. 13:00
AK052
SSK Talent Plzeň B - 1.HC Pardubice
42 : 30
13.10. 15:00
AK024
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá p.B.
41 : 19
28.9. 17:00
AK008
SSK Talent Plzeň B - Loko Louny
34 : 25
2.liga žen Č
12.4. 16:00
AS119
Kovofiniš Ledeč n.S. - Loko Cheb
24 : 32
2.3. 14:00
AS087
Č.Budějovice - Strakonice
23 : 22
15.2. 17:00
AS078
Ústí n.L. - Kovofiniš Ledeč n.S.
27 : 24
8.12. 17:30
AS066
Astra - Kovofiniš Ledeč n.S.
36 : 17
3.11. 11:00
AS036
Milevsko - Kobylisy B
24 : 36
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
17.11. 11:00
AUB023
Písek - Házená J.Hradec
33 : 13
2.liga starších dorostenek Č
2.3. 12:00
AVA017
Č.Budějovice - Astra Praha
21 : 17
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
17.11. 09:30
AXB023
Písek - J.Hradec
34 : 23
Pražský přebor žen
21.11. 18:15
BB050
Praha 4 - Astra B
26 : 31
Přebor Prahy starších žáků
10.11. 14:20
BC059
Dukla 6 - L.Vršovice
29 : 4
10.11. 13:40
BC058
Chodov - Dukla 4
15 : 17
10.11. 12:20
BC056
L.Vršovice - Chodov
7 : 5
10.11. 11:40
BC055
Dukla 4 - Dukla 6
11 : 38
10.11. 10:20
BC053
L.Vršovice - Dukla 4
13 : 10
10.11. 09:40
BC052
Dukla 6 - Chodov
27 : 2
29.9. 15:00
BC020
Chodov - Dukla 6
6 : 24
29.9. 13:40
BC018
L.Vršovice - Chodov
9 : 14
29.9. 13:00
BC017
Dukla 6 - S.Vršovice
40 : 7
29.9. 11:40
BC015
Chodov - S.Vršovice
18 : 6
29.9. 11:00
BC014
L.Vršovice - Dukla 6
3 : 35
29.9. 09:40
BC012
S.Vršovice - L.Vršovice
8 : 12
29.9. 09:00
BC011
Dukla 6 - Dukla 4
20 : 9
Přebor Prahy mladších žáků
7.9. 14:15
BD010
Chodov - HC Všenory
34 : 9
7.9. 13:40
BD009
Dukla 4 - S.Vršovice
12 : 13
7.9. 13:05
BD008
Dukla 6 - Chodov
30 : 4
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro odvety - 28. kolo - výsledky
video
online
Radlice - Astra C
27 : 15
video
online
Praha 4 - Střešovice
22 : 27
video
online
Mělník - Astra B
19 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
24
18
2
4
539 : 415
38
2
Astra B
24
16
2
6
568 : 462
34
3
Střešovice
24
15
3
6
504 : 446
33
4
Astra C
24
12
3
9
485 : 479
27
5
Radlice
24
12
0
12
475 : 489
24
6
Mělník
24
3
2
19
369 : 471
8
7
Praha 4
24
1
2
21
438 : 616
4
Tabulka střelců
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
201
Ivana Sládková
SK Praha 4
169
Gabriela Jurková
Astra Praha C
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ilona Königová
Astra Praha B
38
Gabriela Jurková
Astra Praha C
28
Zuzana Malá
HC Háje
22
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Hřebíková
Astra Praha C
22
Monika Blažeková
TJ Radlice
16
Markéta Třísková
HC Háje
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.