Praha
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor mladších žákyň
Rozpis soutěže
Jaro 2014
1. turnaj B, 25.1.2014, Loko Vršovice
1. turnaj A, 6.4.2014, Sokol Vršovice
2. turnaj A, 30.3.2014, Bělá
2. turnaj B, 29.3.2014, Mělník
3. turnaj A, 12.4.2014, Astra
3. turnaj B, 13.4.2014, Sokol Kobylisy
4. turnaj A, 4.5.2014, Pardubice
4. turnaj B, 27.4.2014, Turnov
5. turnaj A, 1.6.2014, Háje
5. turnaj B, 31.5.2014, Kutná Hora
Společný přebor mladších žáků
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Krajské školní ligy
Monika Blažeková
Mateřský klub
TJ Radlice
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
30.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
23.2. 15:30
AH077
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
11 : 33
26.10. 17:00
AH032
TJ Sokol Úvaly - Chodov
14 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
23.11. 13:00
AK052
SSK Talent Plzeň B - 1.HC Pardubice
42 : 30
13.10. 15:00
AK024
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá p.B.
41 : 19
28.9. 17:00
AK008
SSK Talent Plzeň B - Loko Louny
34 : 25
2.liga žen Č
12.4. 16:00
AS119
Kovofiniš Ledeč n.S. - Loko Cheb
24 : 32
23.3. 11:00
AS104
Milevsko - DHK Pardubice
23 : 24
2.3. 14:00
AS087
Č.Budějovice - Strakonice
23 : 22
8.12. 17:30
AS066
Astra - Kovofiniš Ledeč n.S.
36 : 17
3.11. 11:00
AS036
Milevsko - Kobylisy B
24 : 36
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
17.11. 11:00
AUB023
Písek - Házená J.Hradec
33 : 13
2.liga starších dorostenek Č
2.3. 12:00
AVA017
Č.Budějovice - Astra Praha
21 : 17
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
17.11. 09:30
AXB023
Písek - J.Hradec
34 : 23
Pražský přebor žen
18.5. 16:00
BB088
Háje - Astra C
22 : 21
21.11. 18:15
BB050
Praha 4 - Astra B
26 : 31
Přebor Prahy starších žáků
10.11. 15:00
BC060
Dukla 4 - Kobylisy
18 : 13
10.11. 13:40
BC058
Chodov - Dukla 4
15 : 17
10.11. 11:40
BC055
Dukla 4 - Dukla 6
11 : 38
10.11. 11:00
BC054
Chodov - Kobylisy
25 : 8
10.11. 09:40
BC052
Dukla 6 - Chodov
27 : 2
10.11. 09:00
BC051
Kobylisy - L.Vršovice
7 : 16
29.9. 15:00
BC020
Chodov - Dukla 6
6 : 24
29.9. 14:20
BC019
S.Vršovice - Dukla 4
14 : 13
29.9. 13:00
BC017
Dukla 6 - S.Vršovice
40 : 7
29.9. 12:20
BC016
Dukla 4 - L.Vršovice
14 : 11
29.9. 11:00
BC014
L.Vršovice - Dukla 6
3 : 35
29.9. 10:20
BC013
Dukla 4 - Chodov
13 : 14
29.9. 09:00
BC011
Dukla 6 - Dukla 4
20 : 9
14.9. 13:40
BC008
L.Vršovice - Kobylisy
12 : 5
14.9. 13:00
BC007
Dukla 4 - S.Vršovice
15 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
5. turnaj A, 1.6.2014, Háje - výsledky
video
online
Slavia - Astra
13 : 4
video
online
S.Vršovice - Háje
4 : 7
video
online
DHKPardubice - Kobylisy II A
10 : 9
video
online
Háje - Astra
8 : 7
video
online
DHKPardubice - Slavia
3 : 15
video
online
Kobylisy II A - S.Vršovice
13 : 6
video
online
Slavia - Háje
10 : 5
video
online
Astra - Kobylisy II A
9 : 10
video
online
S.Vršovice - DHKPardubice
7 : 8
video
online
Kobylisy II A - Háje
5 : 9
video
online
S.Vršovice - Slavia
2 : 19
video
online
DHKPardubice - Astra
9 : 11
video
online
Kobylisy II A - Slavia
7 : 18
video
online
Háje - DHKPardubice
14 : 4
video
online
Astra - S.Vršovice
5 : 7
Tabulka střelců
Štěpánka Neumanová
Sparta Kutná Hora
104
Tereza Sauerová
Sokol Vršovice
90
Jana Tynková
Wendy Mělník
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Martínková
HC Háje
14
Veronika Víšková
TJ Turnov
9
Veronika Kaiserová
Astra Praha
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Voláková
TJ Sokol Bělá p.B.
10
Michaela Voženílková
DHK Pardubice
8
Eliška Berndtová
TJ Turnov
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.