Praha
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Rozpis soutěže
Kvalifikace ŽL - skupina Praha
Kvalifikace ŽL - skupina ostatní
Společná soutěž
3. turnaj A, 20.10.2013, Ústí nad Labem
3. turnaj B, 19.10.2013, Sokol Vršovice
4. turnaj A, 02.11.2013, Sokol Kobylisy
4. turnaj B, 03.11.2013, Pardubice
4. turnaj B, 03.11.2013, Pardubice
5. turnaj A, 17.11.2013, Sokol Vršovice
5. turnaj B, 24.11.2013, Turnov
6. turnaj A, 29.3.2014, Sokol Vršovice
6. turnaj B, 30.3.2014, Pardubice
7. turnaj A, 6.4.2014, Ústí nad Labem
7. turnaj B, 5.4.2014, Loko Vršovice
8. turnaj A, 27.4.2014, Slavia
8. turnaj B, 26.4.2014, Turnov
9. turnaj A, 11.5.2014, Háje
9. turnaj B, 11.5.2014, Pardubice
10. turnaj A, 18.5.2014, Sokol Kobylisy
10. turnaj B, 17.5.2014, Kutná Hora
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor mladších žákyň
Společný přebor mladších žáků
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Krajské školní ligy
Monika Blažeková
Mateřský klub
TJ Radlice
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
30.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
23.2. 15:30
AH077
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
11 : 33
26.10. 17:00
AH032
TJ Sokol Úvaly - Chodov
14 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
23.11. 13:00
AK052
SSK Talent Plzeň B - 1.HC Pardubice
42 : 30
13.10. 15:00
AK024
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá p.B.
41 : 19
28.9. 17:00
AK008
SSK Talent Plzeň B - Loko Louny
34 : 25
2.liga žen Č
12.4. 16:00
AS119
Kovofiniš Ledeč n.S. - Loko Cheb
24 : 32
23.3. 11:00
AS104
Milevsko - DHK Pardubice
23 : 24
2.3. 14:00
AS087
Č.Budějovice - Strakonice
23 : 22
8.12. 17:30
AS066
Astra - Kovofiniš Ledeč n.S.
36 : 17
3.11. 11:00
AS036
Milevsko - Kobylisy B
24 : 36
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
17.11. 11:00
AUB023
Písek - Házená J.Hradec
33 : 13
2.liga starších dorostenek Č
2.3. 12:00
AVA017
Č.Budějovice - Astra Praha
21 : 17
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
17.11. 09:30
AXB023
Písek - J.Hradec
34 : 23
Pražský přebor žen
18.5. 16:00
BB088
Háje - Astra C
22 : 21
21.11. 18:15
BB050
Praha 4 - Astra B
26 : 31
Přebor Prahy starších žáků
10.11. 15:00
BC060
Dukla 4 - Kobylisy
18 : 13
10.11. 13:40
BC058
Chodov - Dukla 4
15 : 17
10.11. 11:40
BC055
Dukla 4 - Dukla 6
11 : 38
10.11. 11:00
BC054
Chodov - Kobylisy
25 : 8
10.11. 09:40
BC052
Dukla 6 - Chodov
27 : 2
10.11. 09:00
BC051
Kobylisy - L.Vršovice
7 : 16
29.9. 15:00
BC020
Chodov - Dukla 6
6 : 24
29.9. 14:20
BC019
S.Vršovice - Dukla 4
14 : 13
29.9. 13:00
BC017
Dukla 6 - S.Vršovice
40 : 7
29.9. 12:20
BC016
Dukla 4 - L.Vršovice
14 : 11
29.9. 11:00
BC014
L.Vršovice - Dukla 6
3 : 35
29.9. 10:20
BC013
Dukla 4 - Chodov
13 : 14
29.9. 09:00
BC011
Dukla 6 - Dukla 4
20 : 9
14.9. 13:40
BC008
L.Vršovice - Kobylisy
12 : 5
14.9. 13:00
BC007
Dukla 4 - S.Vršovice
15 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
10. turnaj A, 18.5.2014, Sokol Kobylisy - výsledky
video
online
Kobylisy II - S.Vršovice
10 : 0 k.
video
online
Háje - HK Sptk Ústí n.L.
14 : 9
video
online
Astra - Kobylisy II
11 : 17
video
online
S.Vršovice - Háje
0 : 10 k.
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Astra
19 : 12
video
online
Kobylisy II - Háje
13 : 20
video
online
S.Vršovice - HK Sptk Ústí n.L.
0 : 10 k.
video
online
Háje - Astra
12 : 9
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Kobylisy II
19 : 11
video
online
Astra - S.Vršovice
10 : 0 k.
Tabulka střelců
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
186
Kristýna Brožová
TJ Turnov
170
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Horáková
TJ Sparta Kutná Hora
33
Michaela Raková
Sokol Kobylisy II
27
Kristýna Brožová
TJ Turnov
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Raková
Sokol Kobylisy II
28
Markéta Venclová
DHC Slavia Praha
26
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.