Praha
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor mladších žákyň
Společný přebor mladších žáků
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Rozpis soutěže
jarní turnaje sk.B
Krajské školní ligy
Jiří Melka
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
30.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
6.10. 10:30
AC015
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
21 : 15
2.liga mužů SVČ
23.3. 17:00
AD100
HC Žatec - Kolín
29 : 35
12.10. 10:30
AD023
Kolín - Liberec
28 : 25
28.9. 10:30
AD012
Kolín - Ústí n.L.
25 : 24
22.9. 17:30
AD005
Praha 4 - HK Lovosice B
24 : 24
2.liga starších dorostenců Č
28.9. 13:00
AH012
ZJ Kovofiniš Ledeč - HSK Tygři
27 : 13
2.liga mladších dorostenců Č
8.3. 14:00
AK085
SSK Talent Plzeň B - HK B Most
24 : 20
Žákovská liga starších žáků
23.3. 14:40
AO126
Ivančice A - Vsetín
16 : 13
23.3. 13:20
AO124
Vsetín - Dukla 6
12 : 20
23.3. 10:40
AO120
Ivančice A - V. Bystřice
10 : 19
23.3. 10:00
AO119
Dukla 6 - Jičín
23 : 8
23.3. 08:00
AO116
Dukla 6 - HK B Most
22 : 14
2.liga žen Č
20.10. 14:00
AS030
Slavoj Tachov - Loko Cheb
16 : 25
1.liga starších dorostenek
3.5. 17:00
AU048
Písek - DHK Pardubice
28 : 17
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
3.11. 17:00
AUA018
Č.Budějovice - SVŠ Plzeň
20 : 42
2.liga starších dorostenek Č
15.3. 17:00
AVA025
Házená J.Hradec - Astra Praha
29 : 16
2.liga mladších dorostenek-Č
13.4. 13:00
AWA040
TJ Slavoj Tachov - S.Vršovice
24 : 21
15.3. 14:30
AWA025
J.Hradec - DHC Plzeň
21 : 18
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
3.11. 15:00
AXA018
Loko Č.Budějovice - SVŠ Plzeň
18 : 39
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
20.10. 12:00
AXB015
TJ Slavoj Tachov - Písek
11 : 31
Přebor Prahy mužů
1.11. 20:30
BA044
Sorry HáK - L.Vršovice B
20 : 18
20.10. 19:30
BA009
Čambavamba - S.Vršovice B
28 : 25
13.10. 19:30
BA027
Čambavamba - Tamburello
23 : 24
22.9. 20:30
BA012
S.Vršovice B - Praha 4 "C"
22 : 25
9.9. 20:45
BA010
Praha 4 "C" - L.Vršovice B
16 : 24
Pražský přebor žen
8.11. 19:45
BB042
Střešovice - Astra C
22 : 22
24.9. 18:30
BB020
Astra B - Střešovice
18 : 15
15.9. 16:00
BB011
Háje - Střešovice
14 : 15
12.9. 18:15
BB032
Astra C - Háje
13 : 18
6.9. 19:45
BB007
Střešovice - Radlice
16 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
7. turnaj, Mělník, 8.6. - výsledky
video
online
Mělník - TJ Sokol Bělá
8 : 18
video
online
L.Vršovice - HK B Most
10 : 22
video
online
Loko Louny - TJ Sokol Bělá
14 : 19
video
online
Mělník - L.Vršovice
12 : 9
video
online
HK B Most - Loko Louny
20 : 15
video
online
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
20 : 10
video
online
Mělník - HK B Most
5 : 17
video
online
HK B Most - TJ Sokol Bělá
13 : 9
video
online
Mělník - Loko Louny
6 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Loko Louny
18
16
0
2
329 : 157
32
2
TJ Sokol Bělá
18
15
0
3
314 : 170
30
3
HK B Most
18
12
0
6
255 : 195
24
4
L.Vršovice
18
10
0
8
227 : 248
20
5
S.Vršovice
18
4
0
14
126 : 283
8
6
Kobylisy
18
2
2
14
169 : 262
6
7
Mělník
18
2
2
14
153 : 258
6
Tabulka střelců
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
78
Marcel Vraný
Lokomotiva Louny
73
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Androník
Sokol Kobylisy
9
Jakub Janíček
Wendy Mělník
7
Václav Levý
HK Baník Most
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Bada
HK Baník Most
14
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
12
Adam Palouda
Lokomotiva Vršovice
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.