Praha
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor mladších žákyň
Společný přebor mladších žáků
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Krajské školní ligy
Luboš Pavlíček
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
15.2. 18:00
AA120
Zubří - Přerov
35 : 26
8.2. 17:00
AA114
KP Brno - Frýdek-Místek
28 : 28
7.12. 18:00
AA079
Kopřivnice - Dukla
26 : 26
9.11. 17:00
AA060
KP Brno - Zlín
38 : 19
20.10. 17:00
AA048
Frýdek-Místek - KP Brno
19 : 20
13.10. 10:30
AA042
Hranice - Přerov
24 : 21
14.9. 18:00
AA007
Kopřivnice - Plzeň
24 : 24
1.liga mužů
23.2. 10:30
AB076
Bystřice p.H. - Náchod
24 : 26
2.liga mužů SM
16.3. 17:00
AF094
Zubří B - MHK Karviná
36 : 24
8.3. 17:00
AF089
SKP F-M B - Šumperk
25 : 29
17.11. 17:00
AF044
Zubří B - Hranice B
29 : 28
5.10. 13:00
AF015
SKP F-M B - Zubří B
31 : 27
1.liga starších dorostenců
16.3. 15:00
AG094
Zubří - Talent Plzeň
28 : 25
8.3. 15:00
AG089
Frýdek-Místek - Jičín
30 : 22
17.11. 15:00
AG044
Zubří - N.Veselí
35 : 25
5.10. 11:00
AG015
Frýdek-Místek - Zubří
23 : 32
1.liga mladších dorostenců
16.3. 13:00
AJ094
Zubří - Talent Plzeň
38 : 21
8.3. 13:00
AJ089
Frýdek-Místek - Jičín
29 : 31
17.11. 13:00
AJ044
Zubří - N.Veselí
31 : 25
5.10. 09:00
AJ015
Frýdek-Místek - Zubří
29 : 36
2.liga mladších dorostenců M
26.4. 15:30
AL117
V. Bystřice - Litovel
30 : 26
23.2. 12:30
AL076
Bystřice p.H. - Velké Meziříčí
19 : 27
Český pohár mužů
1.11. 19:00
AN071
Přerov - Plzeň
19 : 29
W.H.I.L.
17.5. 16:00
AP170
Zlín - Poruba
21 : 31
11.5. 10:30
AP184
Olomouc - Písek
27 : 20
1.3. 17:30
AP108
Olomouc - Veselí n.M.
27 : 19
1.2. 17:30
AP082
Olomouc - ŠKP Piccard Senec
41 : 18
4.1. 16:00
AP057
Zlín - Veselí n.M.
23 : 20
16.11. 18:00
AP051
Poruba - Písek
28 : 16
8.9. 18:00
AP009
Veselí n.M. - ŠKP Piccard Senec
31 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Sparta - Praha 4 "B"
18 : 27
video
online
Praha 4 "C" - Čambavamba
27 : 28
video
online
L.Vršovice B - Sorry HáK
20 : 29
video
online
S.Vršovice B - Tamburello
15.6. 20:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
16
12
2
2
428 : 331
26
2
Tamburello
15
13
0
2
387 : 312
26
3
Čambavamba
16
11
1
4
444 : 400
23
4
Všenory
16
10
1
5
363 : 336
21
5
S.Vršovice B
15
5
4
6
374 : 381
14
6
Sorry HáK
16
5
1
10
374 : 426
11
7
Sparta
16
4
2
10
356 : 386
10
8
L.Vršovice B
16
3
1
12
332 : 397
7
9
Praha 4 "C"
16
2
0
14
348 : 437
4
Tabulka střelců
Miroslav Říha
HC Čambavamba
94
Ondřej Drábek
HC Čambavamba
87
Petr Jaroš
SK Praha 4 C
86
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Kotrč
SK Praha 4 B
22
Libor Štěpánek
Tamburello Praha
14
Michal Velda
SK Praha 4 C
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Libor Štěpánek
Tamburello Praha
22
Miroslav Říha
HC Čambavamba
18
Michal Velda
SK Praha 4 C
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.