Praha
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor mladších žákyň
Společný přebor mladších žáků
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Krajské školní ligy
Kateřina Brzósková
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.7.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár žen
15.9. 18:00
APR016
Karviná - Otrokovice
17 : 22
1.liga žen
5.4. 15:00
AR113
Bohunice - HC Plzeň
23 : 32
23.3. 12:30
AR108
Olomouc B - Kunovice
27 : 18
16.3. 17:00
AR099
Poruba B - Otrokovice
22 : 36
8.3. 15:00
AR096
Kunovice - Slavia B
25 : 25
22.2. 16:00
AR081
Otrokovice - Kobylisy
22 : 22
9.2. 15:00
AR072
Poruba B - Bohunice
24 : 23
7.12. 15:00
AR064
Kunovice - HC Plzeň
17 : 21
23.11. 15:00
AR053
Kunovice - S.Vršovice
26 : 28
3.11. 12:30
AR032
Olomouc B - Slavia B
27 : 31
27.10. 16:00
AR057
Zlín B - Kunovice
28 : 17
20.10. 11:00
AR029
Poruba B - Olomouc B
16 : 24
13.10. 13:15
AR022
Otrokovice - SVŠ Plzeň A
33 : 20
21.9. 17:00
AR006
Bohunice - Poruba B
23 : 24
Liga starších dorostenek-M-sk.B
27.10. 12:00
AUD029
Zlín - TJ Nový Jičín
45 : 9
26.10. 10:00
AUD028
TJ Jiskra Otrokovice - Poruba
23 : 22
20.10. 13:00
AUD013
Poruba - TJ Jiskra Otrokovice
37 : 27
2.liga starších dorostenek M
16.3. 15:00
AVB027
Poruba - TJ Jiskra Otrokovice
25 : 27
2.liga mladších dorostenek-M
23.3. 10:30
AWB029
DHK Zora Olomouc B - HK Hodonín
21 : 15
Liga mladších dorostenek M-sk.A
3.11. 14:30
AYA016
Olomouc - HK Hodonín
28 : 14
21.9. 15:00
AYA003
Bohunice - DHK Pardubice
40 : 17
Liga mladších dorostenek M-sk.B
27.10. 14:00
AYB029
Zlín - Karviná
46 : 20
20.10. 09:00
AYB013
Poruba - DHK Zora Olomouc B
42 : 14
Žákovská liga starších žaček
1.6. 11:30
AZ199
DHC Plzeň A - Háje
15 : 13
1.6. 09:30
AZ197
Ivančice - Háje
12 : 16
31.5. 15:30
AZ193
Písek - DHC Plzeň A
12 : 14
31.5. 12:30
AZ190
Ivančice - Písek
21 : 13
31.5. 10:30
AZ188
Háje - Písek
17 : 9
13.4. 15:10
AZ173
Kobylisy II - J.Hradec
19 : 14
13.4. 14:15
AZ172
DHC Plzeň A - Ivančice
17 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Sparta - Praha 4 "B"
18 : 27
video
online
Praha 4 "C" - Čambavamba
27 : 28
video
online
L.Vršovice B - Sorry HáK
20 : 29
video
online
S.Vršovice B - Tamburello
15.6. 20:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
16
12
2
2
428 : 331
26
2
Tamburello
15
13
0
2
387 : 312
26
3
Čambavamba
16
11
1
4
444 : 400
23
4
Všenory
16
10
1
5
363 : 336
21
5
S.Vršovice B
15
5
4
6
374 : 381
14
6
Sorry HáK
16
5
1
10
374 : 426
11
7
Sparta
16
4
2
10
356 : 386
10
8
L.Vršovice B
16
3
1
12
332 : 397
7
9
Praha 4 "C"
16
2
0
14
348 : 437
4
Tabulka střelců
Miroslav Říha
HC Čambavamba
94
Ondřej Drábek
HC Čambavamba
87
Petr Jaroš
SK Praha 4 C
86
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Kotrč
SK Praha 4 B
22
Libor Štěpánek
Tamburello Praha
14
Michal Velda
SK Praha 4 C
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Libor Štěpánek
Tamburello Praha
22
Miroslav Říha
HC Čambavamba
18
Michal Velda
SK Praha 4 C
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.