Praha
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor mladších žákyň
Společný přebor mladších žáků
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Krajské školní ligy
Jiří Hosnedl
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1968
Typ licence
Licence B
Platnost licence
14.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
3.5. 18:00
AC123
Třeboň - VŠ Plzeň
42 : 19
26.4. 09:30
AC116
Sezimovo Ústí - Talent Plzeň "B"
16 : 35
15.3. 15:30
AC093
Ledeč n.S. - Košutka
32 : 28
2.3. 18:00
AC081
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
16 : 19
15.2. 18:00
AC070
Třeboň - Sezimovo Ústí
25 : 17
1.12. 10:30
AC059
Sezimovo Ústí - S.Vršovice
16 : 30
17.11. 10:30
AC048
Sezimovo Ústí - Košutka
23 : 19
27.10. 18:15
AC035
VŠ Plzeň - Košutka
29 : 29
27.10. 16:30
AC036
Starý Plzenec - Sezimovo Ústí
24 : 24
12.10. 18:00
AC020
Třeboň - S.Vršovice
29 : 29
2.liga mužů SVČ
15.3. 10:30
AD093
Kolín - Praha 4
21 : 32
2.liga starších dorostenců Č
15.3. 17:30
AH093
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ košutka
26 : 24
1.liga mladších dorostenců
12.4. 12:00
AJ109
Strakonice - Kopřivnice
31 : 29
7.12. 14:00
AJ065
Strakonice - Dukla
25 : 19
2.liga mladších dorostenců Č
3.5. 16:00
AK123
Třeboň - 1.HC Pardubice
25 : 40
2.3. 16:00
AK081
Č.Budějovice - Liberec
29 : 25
15.2. 16:00
AK070
Třeboň - Liberec
26 : 33
12.10. 16:00
AK020
Třeboň - S.Vršovice
31 : 29
2.liga žen Č
26.4. 18:00
AS122
Strakonice - Kovofiniš Ledeč n.S.
34 : 23
13.4. 11:00
AS117
Milevsko - S.Vršovice B
17 : 18
6.4. 13:00
AS113
Č.Budějovice - Milevsko
35 : 21
22.3. 16:00
AS108
Strakonice - Loko Cheb
23 : 17
30.11. 11:00
AS058
Milevsko - Slavoj Tachov
20 : 34
17.11. 16:45
AS044
Astra - Loko Cheb
34 : 24
2.11. 16:00
AS032
Strakonice - Slavoj Tachov
25 : 20
6.10. 11:00
AS014
Milevsko - Kovofiniš Ledeč n.S.
23 : 26
1.liga starších dorostenek
18.5. 13:00
AU056
Slavia - Písek
29 : 24
8.2. 12:30
AU007
Písek - Zlín
28 : 28
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
2.11. 14:15
AUA016
Strakonice - S.Vršovice
22 : 27
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
23.11. 15:00
AUB027
Házená J.Hradec - Kobylisy
26 : 36
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Sparta - Praha 4 "B"
18 : 27
video
online
Praha 4 "C" - Čambavamba
27 : 28
video
online
L.Vršovice B - Sorry HáK
20 : 29
video
online
S.Vršovice B - Tamburello
15.6. 20:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
16
12
2
2
428 : 331
26
2
Tamburello
15
13
0
2
387 : 312
26
3
Čambavamba
16
11
1
4
444 : 400
23
4
Všenory
16
10
1
5
363 : 336
21
5
S.Vršovice B
15
5
4
6
374 : 381
14
6
Sorry HáK
16
5
1
10
374 : 426
11
7
Sparta
16
4
2
10
356 : 386
10
8
L.Vršovice B
16
3
1
12
332 : 397
7
9
Praha 4 "C"
16
2
0
14
348 : 437
4
Tabulka střelců
Miroslav Říha
HC Čambavamba
94
Ondřej Drábek
HC Čambavamba
87
Petr Jaroš
SK Praha 4 C
86
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Kotrč
SK Praha 4 B
22
Libor Štěpánek
Tamburello Praha
14
Michal Velda
SK Praha 4 C
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Libor Štěpánek
Tamburello Praha
22
Miroslav Říha
HC Čambavamba
18
Michal Velda
SK Praha 4 C
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.