Praha
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor mladších žákyň
Společný přebor mladších žáků
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Rozpis soutěže
jarní turnaje sk.B
Krajské školní ligy
Martin Tůma
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
8.3. 13:00
AC086
S.Vršovice - Třeboň
29 : 26
2.3. 18:00
AC082
Bohemians - Košutka
23 : 27
2.liga mužů SVČ
7.12. 17:00
AD065
Zruč n.S. - Ústí n.L.
27 : 23
2.liga starších dorostenců Č
4.5. 17:00
AH122
TJ Sokol Úvaly - ZJ Kovofiniš Ledeč
25 : 21
15.3. 13:30
AH094
Loko Č.Budějovice - Chrudim
27 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
15.3. 15:30
AK094
Č.Budějovice - Loko Louny
29 : 27
Český pohár mužů
15.9. 14:00
AN039
Zruč n.S. - Jablonec
23 : 15
Žákovská liga starších žáků
12.4. 14:40
AO164
V. Bystřice - N. Veselí A
28 : 20
12.4. 13:00
AO162
Zlín "A" - V. Bystřice
11 : 18
12.4. 11:20
AO160
V. Bystřice - Karviná A
19 : 24
12.4. 09:40
AO158
Karviná A - N. Veselí A
27 : 20
12.4. 08:00
AO156
N. Veselí A - Zlín "A"
12 : 23
2.liga žen Č
26.4. 11:00
AS125
S.Vršovice B - Kobylisy B
22 : 31
5.4. 16:00
AS109
Strakonice - Turnov
27 : 25
22.2. 16:00
AS082
Strakonice - DHK Pardubice
26 : 23
16.2. 09:00
AS077
Astra - Milevsko
33 : 15
15.2. 13:00
AS075
DHK Pardubice - Loko Cheb
31 : 14
30.11. 17:00
AS055
Turnov - Astra
23 : 25
3.11. 19:30
AS033
Astra - S.Vršovice B
27 : 27
20.10. 11:00
AS025
Milevsko - Turnov
20 : 34
1.liga starších dorostenek
22.3. 17:00
AU030
Písek - Kobylisy
35 : 22
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
17.11. 13:00
AUA024
Slavia - Č.Budějovice
36 : 26
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
3.11. 17:30
AUB016
Astra Praha - Písek
13 : 30
13.10. 17:00
AUB012
Kobylisy - Házená J.Hradec
30 : 25
2.liga starších dorostenek Č
8.3. 15:00
AVA021
Astra Praha - HC Plzeň
17 : 15
22.2. 14:15
AVA015
Strakonice - Házená J.Hradec
19 : 22
1.liga mladší dorostenky
22.3. 15:00
AW030
Písek - Poruba
16 : 30
2.liga mladších dorostenek-Č
16.2. 11:00
AWA012
S.Vršovice - TJ Slavoj Tachov
22 : 29
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
17.11. 15:00
AXA024
Slavia - Loko Č.Budějovice
41 : 24
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
13.10. 15:00
AXB012
Kobylisy - J.Hradec
21 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
7. turnaj, Mělník, 8.6. - výsledky
video
online
Mělník - TJ Sokol Bělá
8 : 18
video
online
L.Vršovice - HK B Most
10 : 22
video
online
Loko Louny - TJ Sokol Bělá
14 : 19
video
online
Mělník - L.Vršovice
12 : 9
video
online
HK B Most - Loko Louny
20 : 15
video
online
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
20 : 10
video
online
Mělník - HK B Most
5 : 17
video
online
HK B Most - TJ Sokol Bělá
13 : 9
video
online
Mělník - Loko Louny
6 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Loko Louny
18
16
0
2
329 : 157
32
2
TJ Sokol Bělá
18
15
0
3
314 : 170
30
3
HK B Most
18
12
0
6
255 : 195
24
4
L.Vršovice
18
10
0
8
227 : 248
20
5
S.Vršovice
18
4
0
14
126 : 283
8
6
Kobylisy
18
2
2
14
169 : 262
6
7
Mělník
18
2
2
14
153 : 258
6
Tabulka střelců
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
78
Marcel Vraný
Lokomotiva Louny
73
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Androník
Sokol Kobylisy
9
Jakub Janíček
Wendy Mělník
7
Václav Levý
HK Baník Most
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Bada
HK Baník Most
14
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
12
Adam Palouda
Lokomotiva Vršovice
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.