Praha
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor mladších žákyň
Společný přebor mladších žáků
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Rozpis soutěže
jarní turnaje sk. A
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Krajské školní ligy
Jaroslav Průžek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1982
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
30.3. 18:00
AC108
Bohemians - Třeboň
24 : 21
23.3. 10:30
AC102
Sezimovo Ústí - Starý Plzenec
19 : 21
2.liga mužů SVČ
13.4. 17:30
AD114
Praha 4 - Liberec
39 : 31
1.3. 17:00
AD083
Libčice n. Vlt. - HC Žatec
35 : 18
26.10. 17:00
AD032
Zruč n.S. - HK Lovosice B
29 : 27
20.10. 17:30
AD026
Liberec - Ústí n.L.
30 : 29
5.10. 13:00
AD013
Ústí n.L. - Jablonec
24 : 24
28.9. 17:00
AD009
Libčice n. Vlt. - Praha 4
29 : 21
1.liga starších dorostenců
10.5. 14:00
AG131
Dukla - Náchod
36 : 22
2.liga starších dorostenců Č
4.5. 17:00
AH122
TJ Sokol Úvaly - ZJ Kovofiniš Ledeč
25 : 21
15.3. 13:30
AH094
Loko Č.Budějovice - Chrudim
27 : 24
5.10. 15:00
AH013
HSK Tygři - ELP Jablonec
11 : 28
1.liga mladších dorostenců
10.5. 16:00
AJ131
Dukla - Strakonice
32 : 27
2.liga mladších dorostenců Č
30.3. 15:00
AK105
1.HC Pardubice - Loko Louny
34 : 26
15.3. 15:30
AK094
Č.Budějovice - Loko Louny
29 : 27
20.10. 15:30
AK026
Liberec - 1.HC Pardubice
27 : 33
Žákovská liga starších žáků
3.5. 14:30
AO169
V. Bystřice - Zlín "A"
15 : 11
3.5. 13:30
AO168
Dukla 6 - Jičín
23 : 16
3.5. 11:00
AO166
Jičín - Zlín "A"
14 : 16
12.4. 14:40
AO164
V. Bystřice - N. Veselí A
28 : 20
12.4. 13:00
AO162
Zlín "A" - V. Bystřice
11 : 18
12.4. 11:20
AO160
V. Bystřice - Karviná A
19 : 24
12.4. 09:40
AO158
Karviná A - N. Veselí A
27 : 20
12.4. 08:00
AO156
N. Veselí A - Zlín "A"
12 : 23
2.liga žen Č
3.5. 16:00
AS127
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
5.4. 16:00
AS109
Strakonice - Turnov
27 : 25
15.2. 13:00
AS075
DHK Pardubice - Loko Cheb
31 : 14
9.2. 18:00
AS068
Astra - Ústí n.L.
22 : 22
8.2. 11:00
AS072
S.Vršovice B - Č.Budějovice
23 : 25
24.11. 13:00
AS050
Č.Budějovice - Kobylisy B
25 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
6. turnaj, Lovosice, 8.6. - výsledky
video
online
HK Lovosice - Dukla 4
23 : 10
video
online
Chodov - Sokol Úvaly A
12 : 15
video
online
Dukla 4 - Kutná Hora
10 : 28
video
online
Chodov - HK Lovosice
14 : 15
video
online
Sokol Úvaly A - Kutná Hora
13 : 19
video
online
Dukla 4 - Chodov
11 : 22
video
online
HK Lovosice - Sokol Úvaly A
16 : 17
video
online
Kutná Hora - Chodov
18 : 12
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla 4
14 : 17
video
online
Kutná Hora - HK Lovosice
16 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
18
17
0
1
399 : 203
34
2
Kutná Hora
20
15
0
5
337 : 254
30
3
Sokol Úvaly A
18
10
0
8
261 : 276
20
4
HK Lovosice
18
5
3
10
250 : 286
13
5
Dukla 4
18
3
2
13
229 : 337
8
6
Chodov
18
2
1
15
224 : 344
5
Tabulka střelců
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
112
Jan Januš
TJ JM Chodov
65
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Švejcar
Dukla Praha 4
7
Matyáš Černý
Sokol Úvaly A
6
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
22
Ondřej Šimon
TJ Sparta Kutná Hora
16
Lukáš Štefanič
Dukla Praha 6
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.