Praha
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor mladších žákyň
Společný přebor mladších žáků
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Krajské školní ligy
Jaroslav Průžek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1982
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
30.3. 18:00
AC108
Bohemians - Třeboň
24 : 21
23.3. 10:30
AC102
Sezimovo Ústí - Starý Plzenec
19 : 21
2.liga mužů SVČ
13.4. 17:30
AD114
Praha 4 - Liberec
39 : 31
1.3. 17:00
AD083
Libčice n. Vlt. - HC Žatec
35 : 18
26.10. 17:00
AD032
Zruč n.S. - HK Lovosice B
29 : 27
20.10. 17:30
AD026
Liberec - Ústí n.L.
30 : 29
5.10. 13:00
AD013
Ústí n.L. - Jablonec
24 : 24
28.9. 17:00
AD009
Libčice n. Vlt. - Praha 4
29 : 21
1.liga starších dorostenců
10.5. 14:00
AG131
Dukla - Náchod
36 : 22
2.liga starších dorostenců Č
4.5. 17:00
AH122
TJ Sokol Úvaly - ZJ Kovofiniš Ledeč
25 : 21
15.3. 13:30
AH094
Loko Č.Budějovice - Chrudim
27 : 24
5.10. 15:00
AH013
HSK Tygři - ELP Jablonec
11 : 28
1.liga mladších dorostenců
10.5. 16:00
AJ131
Dukla - Strakonice
32 : 27
2.liga mladších dorostenců Č
30.3. 15:00
AK105
1.HC Pardubice - Loko Louny
34 : 26
15.3. 15:30
AK094
Č.Budějovice - Loko Louny
29 : 27
20.10. 15:30
AK026
Liberec - 1.HC Pardubice
27 : 33
Žákovská liga starších žáků
3.5. 14:30
AO169
V. Bystřice - Zlín "A"
15 : 11
3.5. 13:30
AO168
Dukla 6 - Jičín
23 : 16
3.5. 11:00
AO166
Jičín - Zlín "A"
14 : 16
12.4. 14:40
AO164
V. Bystřice - N. Veselí A
28 : 20
12.4. 13:00
AO162
Zlín "A" - V. Bystřice
11 : 18
12.4. 11:20
AO160
V. Bystřice - Karviná A
19 : 24
12.4. 09:40
AO158
Karviná A - N. Veselí A
27 : 20
12.4. 08:00
AO156
N. Veselí A - Zlín "A"
12 : 23
2.liga žen Č
3.5. 16:00
AS127
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
5.4. 16:00
AS109
Strakonice - Turnov
27 : 25
15.2. 13:00
AS075
DHK Pardubice - Loko Cheb
31 : 14
9.2. 18:00
AS068
Astra - Ústí n.L.
22 : 22
8.2. 11:00
AS072
S.Vršovice B - Č.Budějovice
23 : 25
24.11. 13:00
AS050
Č.Budějovice - Kobylisy B
25 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Sparta - Praha 4 "B"
18 : 27
video
online
Praha 4 "C" - Čambavamba
27 : 28
video
online
L.Vršovice B - Sorry HáK
20 : 29
video
online
S.Vršovice B - Tamburello
15.6. 20:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
16
12
2
2
428 : 331
26
2
Tamburello
15
13
0
2
387 : 312
26
3
Čambavamba
16
11
1
4
444 : 400
23
4
Všenory
16
10
1
5
363 : 336
21
5
S.Vršovice B
15
5
4
6
374 : 381
14
6
Sorry HáK
16
5
1
10
374 : 426
11
7
Sparta
16
4
2
10
356 : 386
10
8
L.Vršovice B
16
3
1
12
332 : 397
7
9
Praha 4 "C"
16
2
0
14
348 : 437
4
Tabulka střelců
Miroslav Říha
HC Čambavamba
94
Ondřej Drábek
HC Čambavamba
87
Petr Jaroš
SK Praha 4 C
86
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Kotrč
SK Praha 4 B
22
Libor Štěpánek
Tamburello Praha
14
Michal Velda
SK Praha 4 C
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Libor Štěpánek
Tamburello Praha
22
Miroslav Říha
HC Čambavamba
18
Michal Velda
SK Praha 4 C
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.