Praha
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor mladších žákyň
Rozpis soutěže
Jaro 2014
1. turnaj B, 25.1.2014, Loko Vršovice
1. turnaj A, 6.4.2014, Sokol Vršovice
2. turnaj A, 30.3.2014, Bělá
2. turnaj B, 29.3.2014, Mělník
3. turnaj A, 12.4.2014, Astra
3. turnaj B, 13.4.2014, Sokol Kobylisy
4. turnaj A, 4.5.2014, Pardubice
4. turnaj B, 27.4.2014, Turnov
5. turnaj A, 1.6.2014, Háje
5. turnaj B, 31.5.2014, Kutná Hora
Společný přebor mladších žáků
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Krajské školní ligy
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Markéta Bardonová
Sokol Kobylisy II A
1
Kristýna Cabalková
HC Háje
1
Denisa Hrabětová
Astra Praha
1
Sára Kastnerová
TJ Sokol Bělá p.B.
1
Lucie Králová
TJ Sokol Bělá p.B.
1
Tereza Krupková
HC Háje
1
Kristýna Laštovičková
HC Háje
1
Dominika Nyklová
Sokol Vršovice
1
Michaela Pařízková
DHC Slavia Praha
1
Viktorie Pfeiferová
DHK Pardubice
1
Zuzana Pospíšilová
HC Háje
1
Tereza Procházková
Sokol Kobylisy II B
1
Pavla Rákosníková
Astra Praha
1
Markéta Rubínová
Sokol Kobylisy II A
1
Adéla Řežábková
DHC Slavia Praha
1
Kristýna Švihnosová
Astra Praha
1
Veronika Tatarová
DHK Pardubice
1
Šárka Toningerová
Sokol Kobylisy II A
1
Anežka Vítková
TJ Sokol Bělá p.B.
1
Michaela Voženílková
DHK Pardubice
1
Štěpánka Zemanová
Sokol Kobylisy II B
1
Tereza Beranová
TJ Sokol Bělá p.B.
2
Barbora Heřmánková
Sokol Kobylisy II B
2
Adéla Hrancová
TJ Turnov
2
Petra Janečková
Sokol Kobylisy II A
2
Barbora Linhartová
DHC Slavia Praha
2
Radka Lukešová
Wendy Mělník
2
Martina Matošková
DHC Slavia Praha
2
Štěpánka Neumanová
Sparta Kutná Hora
2
Jana Richterová
Astra Praha
2
Tereza Sauerová
Sokol Vršovice
2
Barbora Smetíková
Sokol Vršovice
2
Lucie Škardová
Sokol Kobylisy II B
2
Tereza Vostárková
DHC Slavia Praha
2
Jana Vozábová
Wendy Mělník
2
Adéla Gavlasová
Sparta Kutná Hora
3
Martina Kocourková
Sparta Kutná Hora
3
Eliška Kolomazníková
TJ Turnov
3
Sofia Michaličková
Sokol Kobylisy II B
3
Anna Roztočilová
TJ Sokol Bělá p.B.
3
Další
Předchozí kola
5. turnaj A, 1.6.2014, Háje - výsledky
video
online
Slavia - Astra
13 : 4
video
online
S.Vršovice - Háje
4 : 7
video
online
DHKPardubice - Kobylisy II A
10 : 9
video
online
Háje - Astra
8 : 7
video
online
DHKPardubice - Slavia
3 : 15
video
online
Kobylisy II A - S.Vršovice
13 : 6
video
online
Slavia - Háje
10 : 5
video
online
Astra - Kobylisy II A
9 : 10
video
online
S.Vršovice - DHKPardubice
7 : 8
video
online
Kobylisy II A - Háje
5 : 9
video
online
S.Vršovice - Slavia
2 : 19
video
online
DHKPardubice - Astra
9 : 11
video
online
Kobylisy II A - Slavia
7 : 18
video
online
Háje - DHKPardubice
14 : 4
video
online
Astra - S.Vršovice
5 : 7
Tabulka střelců
Štěpánka Neumanová
Sparta Kutná Hora
104
Tereza Sauerová
Sokol Vršovice
90
Jana Tynková
Wendy Mělník
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Martínková
HC Háje
14
Veronika Víšková
TJ Turnov
9
Veronika Kaiserová
Astra Praha
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Voláková
TJ Sokol Bělá p.B.
10
Michaela Voženílková
DHK Pardubice
8
Eliška Berndtová
TJ Turnov
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.