Praha
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor mladších žákyň
Rozpis soutěže
Jaro 2014
1. turnaj B, 25.1.2014, Loko Vršovice
1. turnaj A, 6.4.2014, Sokol Vršovice
2. turnaj A, 30.3.2014, Bělá
2. turnaj B, 29.3.2014, Mělník
3. turnaj A, 12.4.2014, Astra
3. turnaj B, 13.4.2014, Sokol Kobylisy
4. turnaj A, 4.5.2014, Pardubice
4. turnaj B, 27.4.2014, Turnov
5. turnaj A, 1.6.2014, Háje
5. turnaj B, 31.5.2014, Kutná Hora
Společný přebor mladších žáků
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Barbora Voláková
TJ Sokol Bělá p.B.
5
Anežka Vítková
TJ Sokol Bělá p.B.
5
Nikola Šlosárová
DHC Slavia Praha
5
Dominika Nyklová
Sokol Vršovice
5
Denisa Hrabětová
Astra Praha
5
Štěpánka Hatašová
TJ Turnov
5
Anna Bláhová
Wendy Mělník
5
Natálie Vejvodová
Sokol Kobylisy II B
4
Kateřina Lojíková
Sokol Vršovice
4
Jolana Kučerová
HC Háje
4
Klára Košková
TJ Turnov
4
Nikola Handzlová
Sokol Vršovice
4
Ema Veselovská
Wendy Mělník
3
Tereza Šedivá
Sokol Kobylisy II B
3
Michaela Strnadová
Astra Praha
3
Radka Procházková
TJ Turnov
3
Zuzana Pospíšilová
HC Háje
3
Viktorie Pfeiferová
DHK Pardubice
3
Klára Jarošová
Sokol Vršovice
3
Nikola Hrádková
TJ Turnov
3
Hana Hošková
Wendy Mělník
3
Lucie Holmanová
TJ Turnov
3
Barbora Heřmánková
Sokol Kobylisy II B
3
Veronika Tatarová
DHK Pardubice
2
Adéla Šoustalová
Sokol Kobylisy II A
2
Monika Slabá
DHK Pardubice
2
Adéla Řežábková
DHC Slavia Praha
2
Eliška Pourová
Sokol Kobylisy II B
2
Johana Paková
Sokol Vršovice
2
Natálie Nekardová
HC Háje
2
Vendula Kodriková
TJ Sokol Bělá p.B.
2
Tereza Kastnerová
Sokol Kobylisy II B
2
Anežka Honusová
Sparta Kutná Hora
2
Eliška Doležalová
Astra Praha
2
Kristýna Zavřelová
Astra Praha
1
Kateřina Šedová
Sparta Kutná Hora
1
Karin Řezáčová
DHC Slavia Praha
1
Lucie Přívratská
HC Háje
1
Terezie Přesličková
DHC Slavia Praha
1
Kristýna Laštovičková
HC Háje
1
Zpět
Další
Předchozí kola
5. turnaj A, 1.6.2014, Háje - výsledky
video
online
Slavia - Astra
13 : 4
video
online
S.Vršovice - Háje
4 : 7
video
online
DHKPardubice - Kobylisy II A
10 : 9
video
online
Háje - Astra
8 : 7
video
online
DHKPardubice - Slavia
3 : 15
video
online
Kobylisy II A - S.Vršovice
13 : 6
video
online
Slavia - Háje
10 : 5
video
online
Astra - Kobylisy II A
9 : 10
video
online
S.Vršovice - DHKPardubice
7 : 8
video
online
Kobylisy II A - Háje
5 : 9
video
online
S.Vršovice - Slavia
2 : 19
video
online
DHKPardubice - Astra
9 : 11
video
online
Kobylisy II A - Slavia
7 : 18
video
online
Háje - DHKPardubice
14 : 4
video
online
Astra - S.Vršovice
5 : 7
Tabulka střelců
Štěpánka Neumanová
Sparta Kutná Hora
104
Tereza Sauerová
Sokol Vršovice
90
Jana Tynková
Wendy Mělník
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Martínková
HC Háje
14
Veronika Víšková
TJ Turnov
9
Veronika Kaiserová
Astra Praha
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Voláková
TJ Sokol Bělá p.B.
10
Michaela Voženílková
DHK Pardubice
8
Eliška Berndtová
TJ Turnov
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.