Praha
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor mladších žákyň
Rozpis soutěže
Jaro 2014
1. turnaj B, 25.1.2014, Loko Vršovice
1. turnaj A, 6.4.2014, Sokol Vršovice
2. turnaj A, 30.3.2014, Bělá
2. turnaj B, 29.3.2014, Mělník
3. turnaj A, 12.4.2014, Astra
3. turnaj B, 13.4.2014, Sokol Kobylisy
4. turnaj A, 4.5.2014, Pardubice
4. turnaj B, 27.4.2014, Turnov
5. turnaj A, 1.6.2014, Háje
5. turnaj B, 31.5.2014, Kutná Hora
Společný přebor mladších žáků
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Krajské školní ligy
Jan Balcer
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
29.8.2017
Koučovaná utkání
Český pohár mužů
1.9. 15:00
AN009
L.Vršovice - Libčice n. Vlt.
25 : 31
Přebor Prahy mužů
12.6. 18:00
BA089
L.Vršovice B - Sorry HáK
20 : 29
4.6. 19:00
BA083
Tamburello - L.Vršovice B
23 : 20
29.5. 17:30
BA078
L.Vršovice B - Praha 4 "B"
16 : 16
21.5. 18:30
BA074
Všenory - L.Vršovice B
24 : 21
15.5. 17:30
BA067
L.Vršovice B - Sparta
20 : 24
11.5. 20:00
BA065
S.Vršovice B - L.Vršovice B
28 : 21
24.4. 19:45
BA055
L.Vršovice B - Praha 4 "C"
23 : 22
21.4. 19:30
BA047
Čambavamba - L.Vršovice B
31 : 18
1.11. 20:30
BA044
Sorry HáK - L.Vršovice B
20 : 18
24.10. 19:30
BA038
L.Vršovice B - Tamburello
20 : 26
Přebor Prahy starších žáků
14.9. 13:40
BC008
L.Vršovice - Kobylisy
12 : 5
Přebor Prahy mladších žáků
17.11. 13:20
BD059
S.Vršovice - Zárubova
13 : 5
17.11. 10:40
BD055
Dukla 6 - Zárubova
20 : 5
17.11. 09:20
BD053
Zárubova - L.Vršovice
13 : 15
3.11. 14:30
BD050
Zárubova - Dukla 4
17 : 19
3.11. 13:10
BD048
HC Všenory - Zárubova
2 : 13
3.11. 11:10
BD045
Zárubova - Chodov
10 : 18
3.11. 09:50
BD043
Dukla 6 - Zárubova
27 : 2
21.9. 15:00
BD020
HC Všenory - Zárubova
5 : 13
21.9. 13:00
BD017
Zárubova - S.Vršovice
5 : 20
21.9. 11:00
BD014
L.Vršovice - Zárubova
7 : 13
21.9. 09:00
BD011
Zárubova - Chodov
10 : 16
Společný přebor mladších žáků
11.5. 15:18
BJ090
Sokol Úvaly B - Zárubova
11 : 18
11.5. 09:00
BJ081
Dukla 4 - Zárubova
14 : 10
27.4. 13:54
BJ058
Sokol Úvaly B - Zárubova
10 : 18
27.4. 11:48
BJ055
TJ Sokol Bělá - Zárubova
7 : 21
Společná regionální liga
31.5. 16:30
CR044
Sokol Kobylisy - L.Vršovice
23 : 26
25.5. 16:30
CR042
L.Vršovice - HK B Most
43 : 30
18.5. 15:00
CR037
L.Vršovice - Ml. Boleslav B
24 : 24
Další
Předchozí kola
5. turnaj A, 1.6.2014, Háje - výsledky
video
online
Slavia - Astra
13 : 4
video
online
S.Vršovice - Háje
4 : 7
video
online
DHKPardubice - Kobylisy II A
10 : 9
video
online
Háje - Astra
8 : 7
video
online
DHKPardubice - Slavia
3 : 15
video
online
Kobylisy II A - S.Vršovice
13 : 6
video
online
Slavia - Háje
10 : 5
video
online
Astra - Kobylisy II A
9 : 10
video
online
S.Vršovice - DHKPardubice
7 : 8
video
online
Kobylisy II A - Háje
5 : 9
video
online
S.Vršovice - Slavia
2 : 19
video
online
DHKPardubice - Astra
9 : 11
video
online
Kobylisy II A - Slavia
7 : 18
video
online
Háje - DHKPardubice
14 : 4
video
online
Astra - S.Vršovice
5 : 7
Tabulka střelců
Štěpánka Neumanová
Sparta Kutná Hora
104
Tereza Sauerová
Sokol Vršovice
90
Jana Tynková
Wendy Mělník
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Martínková
HC Háje
14
Veronika Víšková
TJ Turnov
9
Veronika Kaiserová
Astra Praha
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Voláková
TJ Sokol Bělá p.B.
10
Michaela Voženílková
DHK Pardubice
8
Eliška Berndtová
TJ Turnov
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.