Praha
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
Společný přebor mladších žákyň
Společný přebor mladších žáků
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Krajské školní ligy
Jan Balcer
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
29.8.2017
Koučovaná utkání
Český pohár mužů
1.9. 15:00
AN009
L.Vršovice - Libčice n. Vlt.
25 : 31
Přebor Prahy mužů
12.6. 18:00
BA089
L.Vršovice B - Sorry HáK
20 : 29
4.6. 19:00
BA083
Tamburello - L.Vršovice B
23 : 20
29.5. 17:30
BA078
L.Vršovice B - Praha 4 "B"
16 : 16
21.5. 18:30
BA074
Všenory - L.Vršovice B
24 : 21
15.5. 17:30
BA067
L.Vršovice B - Sparta
20 : 24
11.5. 20:00
BA065
S.Vršovice B - L.Vršovice B
28 : 21
24.4. 19:45
BA055
L.Vršovice B - Praha 4 "C"
23 : 22
21.4. 19:30
BA047
Čambavamba - L.Vršovice B
31 : 18
1.11. 20:30
BA044
Sorry HáK - L.Vršovice B
20 : 18
24.10. 19:30
BA038
L.Vršovice B - Tamburello
20 : 26
Přebor Prahy starších žáků
14.9. 13:40
BC008
L.Vršovice - Kobylisy
12 : 5
Přebor Prahy mladších žáků
17.11. 13:20
BD059
S.Vršovice - Zárubova
13 : 5
17.11. 10:40
BD055
Dukla 6 - Zárubova
20 : 5
17.11. 09:20
BD053
Zárubova - L.Vršovice
13 : 15
3.11. 14:30
BD050
Zárubova - Dukla 4
17 : 19
3.11. 13:10
BD048
HC Všenory - Zárubova
2 : 13
3.11. 11:10
BD045
Zárubova - Chodov
10 : 18
3.11. 09:50
BD043
Dukla 6 - Zárubova
27 : 2
21.9. 15:00
BD020
HC Všenory - Zárubova
5 : 13
21.9. 13:00
BD017
Zárubova - S.Vršovice
5 : 20
21.9. 11:00
BD014
L.Vršovice - Zárubova
7 : 13
21.9. 09:00
BD011
Zárubova - Chodov
10 : 16
Společný přebor mladších žáků
11.5. 15:18
BJ090
Sokol Úvaly B - Zárubova
11 : 18
11.5. 09:00
BJ081
Dukla 4 - Zárubova
14 : 10
27.4. 13:54
BJ058
Sokol Úvaly B - Zárubova
10 : 18
27.4. 11:48
BJ055
TJ Sokol Bělá - Zárubova
7 : 21
Společná regionální liga
31.5. 16:30
CR044
Sokol Kobylisy - L.Vršovice
23 : 26
25.5. 16:30
CR042
L.Vršovice - HK B Most
43 : 30
18.5. 15:00
CR037
L.Vršovice - Ml. Boleslav B
24 : 24
Další
Předchozí kola
Podzim - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy II B - Háje
7 : 33
video
online
Kobylisy II A - Astra
17 : 29
video
online
Slavia - S.Vršovice
16 : 7
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
10
10
0
0
246 : 84
20
2
Slavia
10
8
0
2
199 : 96
16
3
Astra
10
6
0
4
155 : 101
12
4
S.Vršovice
10
4
0
6
118 : 123
8
5
Kobylisy II A
10
2
0
8
140 : 207
4
6
Kobylisy II B
10
0
0
10
59 : 306
0
Tabulka střelců
Nikola Gavláková
HC Háje
72
Kateřina Martínková
HC Háje
61
Kristýna Švihnosová
Astra Praha
52
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Martínková
HC Háje
12
Petra Škvorová
DHC Slavia Praha
5
Sofia Michaličková
Sokol Kobylisy II B
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tereza Štěpániková
Sokol Kobylisy II A
8
Nikol Řezáčová
DHC Slavia Praha
6
Kristýna Švihnosová
Astra Praha
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.