Praha
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Přebor Prahy mužů
Pražský přebor žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Společný přebor mladších žákyň
Rozpis soutěže
Jaro 2014
1. turnaj B, 25.1.2014, Loko Vršovice
1. turnaj A, 6.4.2014, Sokol Vršovice
2. turnaj A, 30.3.2014, Bělá
2. turnaj B, 29.3.2014, Mělník
3. turnaj A, 12.4.2014, Astra
3. turnaj B, 13.4.2014, Sokol Kobylisy
4. turnaj A, 4.5.2014, Pardubice
4. turnaj B, 27.4.2014, Turnov
5. turnaj A, 1.6.2014, Háje
5. turnaj B, 31.5.2014, Kutná Hora
Společný přebor mladších žáků
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Společný přebor mladších žákyň
1. turnaj B, 25.1.2014, Loko Vršovice
25.1.2014
08:30
BI001
Sokol Kobylisy II A
-
Sokol Kobylisy II B
25.1.2014
08:55
BI002
Wendy Mělník
-
Sokol Vršovice
25.1.2014
09:20
BI003
Sparta Kutná Hora
-
TJ Turnov
25.1.2014
09:45
BI004
Sokol Kobylisy II A
-
Sokol Vršovice
25.1.2014
10:10
BI005
Sokol Kobylisy II B
-
Sparta Kutná Hora
25.1.2014
10:35
BI006
Wendy Mělník
-
TJ Turnov
25.1.2014
11:00
BI007
Sokol Kobylisy II A
-
Sparta Kutná Hora
25.1.2014
11:25
BI008
Sokol Vršovice
-
TJ Turnov
25.1.2014
11:50
BI009
Sokol Kobylisy II B
-
Wendy Mělník
25.1.2014
12:15
BI010
Sokol Kobylisy II A
-
TJ Turnov
25.1.2014
12:40
BI011
Sokol Vršovice
-
Sparta Kutná Hora
25.1.2014
13:05
BI012
Sokol Kobylisy II A
-
Wendy Mělník
25.1.2014
13:30
BI013
Sokol Kobylisy II B
-
TJ Turnov
25.1.2014
13:55
BI014
Wendy Mělník
-
Sparta Kutná Hora
25.1.2014
14:20
BI015
Sokol Kobylisy II B
-
Sokol Vršovice
1. turnaj A, 6.4.2014, Sokol Vršovice
6.4.2014
08:30
BI041
Sokol Vršovice
-
Astra Praha
6.4.2014
09:00
BI042
HC Háje
-
DHC Slavia Praha
6.4.2014
09:30
BI043
DHK Pardubice
-
TJ Sokol Bělá p.B.
6.4.2014
10:00
BI044
DHC Slavia Praha
-
Sokol Vršovice
6.4.2014
10:30
BI045
Astra Praha
-
DHK Pardubice
6.4.2014
11:00
BI046
TJ Sokol Bělá p.B.
-
HC Háje
6.4.2014
11:30
BI047
Astra Praha
-
DHC Slavia Praha
6.4.2014
12:00
BI048
Sokol Vršovice
-
DHK Pardubice
6.4.2014
12:30
BI049
DHC Slavia Praha
-
TJ Sokol Bělá p.B.
6.4.2014
13:00
BI050
DHK Pardubice
-
HC Háje
6.4.2014
13:30
BI051
TJ Sokol Bělá p.B.
-
Sokol Vršovice
6.4.2014
14:00
BI052
HC Háje
-
Astra Praha
6.4.2014
14:30
BI053
DHK Pardubice
-
DHC Slavia Praha
6.4.2014
15:00
BI054
Astra Praha
-
TJ Sokol Bělá p.B.
6.4.2014
15:30
BI055
Sokol Vršovice
-
HC Háje
2. turnaj A, 30.3.2014, Bělá
30.3.2014
08:30
BI016
Sokol Vršovice
-
TJ Sokol Bělá p.B.
30.3.2014
09:00
BI017
HC Háje
-
Astra Praha
30.3.2014
09:30
BI018
DHC Slavia Praha
-
DHK Pardubice
30.3.2014
10:00
BI019
Astra Praha
-
Sokol Vršovice
30.3.2014
10:30
BI020
HC Háje
-
TJ Sokol Bělá p.B.
30.3.2014
11:00
BI021
DHC Slavia Praha
-
Astra Praha
30.3.2014
11:30
BI022
DHK Pardubice
-
Sokol Vršovice
30.3.2014
12:00
BI023
TJ Sokol Bělá p.B.
-
DHC Slavia Praha
30.3.2014
12:30
BI024
Sokol Vršovice
-
HC Háje
30.3.2014
13:00
BI025
Astra Praha
-
DHK Pardubice
30.3.2014
13:30
BI026
DHC Slavia Praha
-
HC Háje
30.3.2014
14:00
BI027
DHK Pardubice
-
TJ Sokol Bělá p.B.
30.3.2014
14:30
BI028
Sokol Vršovice
-
DHC Slavia Praha
30.3.2014
15:00
BI029
HC Háje
-
DHK Pardubice
30.3.2014
15:30
BI030
TJ Sokol Bělá p.B.
-
Astra Praha
2. turnaj B, 29.3.2014, Mělník
29.3.2014
08:30
BI031
Sokol Kobylisy II B
-
Wendy Mělník
29.3.2014
09:05
BI032
Sokol Kobylisy II A
-
TJ Turnov
29.3.2014
09:40
BI033
Wendy Mělník
-
Sparta Kutná Hora
29.3.2014
10:15
BI034
Sokol Kobylisy II B
-
Sokol Kobylisy II A
29.3.2014
10:50
BI035
Sparta Kutná Hora
-
TJ Turnov
29.3.2014
11:25
BI036
Wendy Mělník
-
Sokol Kobylisy II A
29.3.2014
12:00
BI037
TJ Turnov
-
Sokol Kobylisy II B
29.3.2014
12:35
BI038
Sokol Kobylisy II A
-
Sparta Kutná Hora
29.3.2014
13:10
BI039
TJ Turnov
-
Wendy Mělník
29.3.2014
13:45
BI040
Sparta Kutná Hora
-
Sokol Kobylisy II B
3. turnaj A, 12.4.2014, Astra
12.4.2014
09:30
BI066
Astra Praha
-
Sokol Vršovice
12.4.2014
09:30
BI067
Sokol Kobylisy II A
-
DHC Slavia Praha
12.4.2014
10:00
BI068
DHK Pardubice
-
HC Háje
12.4.2014
10:30
BI069
Sokol Kobylisy II A
-
Sokol Vršovice
12.4.2014
11:00
BI070
DHK Pardubice
-
Astra Praha
12.4.2014
11:30
BI071
HC Háje
-
DHC Slavia Praha
12.4.2014
12:00
BI072
DHK Pardubice
-
Sokol Vršovice
12.4.2014
12:30
BI073
HC Háje
-
Sokol Kobylisy II A
12.4.2014
13:00
BI074
DHC Slavia Praha
-
Astra Praha
12.4.2014
13:30
BI075
Sokol Vršovice
-
HC Háje
12.4.2014
14:00
BI076
DHC Slavia Praha
-
DHK Pardubice
12.4.2014
14:30
BI077
Astra Praha
-
Sokol Kobylisy II A
12.4.2014
15:00
BI078
Sokol Vršovice
-
DHC Slavia Praha
12.4.2014
15:30
BI079
Astra Praha
-
HC Háje
12.4.2014
15:30
BI080
Sokol Kobylisy II A
-
DHK Pardubice
3. turnaj B, 13.4.2014, Sokol Kobylisy
13.4.2014
09:00
BI056
Wendy Mělník
-
Sokol Kobylisy II B
13.4.2014
09:35
BI057
TJ Sokol Bělá p.B.
-
Sparta Kutná Hora
13.4.2014
10:10
BI058
Wendy Mělník
-
TJ Turnov
13.4.2014
10:45
BI059
Sparta Kutná Hora
-
Sokol Kobylisy II B
13.4.2014
11:20
BI060
TJ Turnov
-
TJ Sokol Bělá p.B.
13.4.2014
11:55
BI061
Sparta Kutná Hora
-
Wendy Mělník
13.4.2014
12:30
BI062
Sokol Kobylisy II B
-
TJ Turnov
13.4.2014
13:05
BI063
TJ Sokol Bělá p.B.
-
Wendy Mělník
13.4.2014
13:40
BI064
TJ Turnov
-
Sparta Kutná Hora
13.4.2014
14:15
BI065
Sokol Kobylisy II B
-
TJ Sokol Bělá p.B.
4. turnaj A, 4.5.2014, Pardubice
4.5.2014
08:30
BI091
DHK Pardubice
-
Astra Praha
4.5.2014
09:00
BI092
HC Háje
-
DHC Slavia Praha
4.5.2014
09:30
BI093
Sokol Vršovice
-
Sparta Kutná Hora
4.5.2014
10:00
BI094
DHC Slavia Praha
-
DHK Pardubice
4.5.2014
10:30
BI095
Astra Praha
-
Sokol Vršovice
4.5.2014
11:00
BI096
Sparta Kutná Hora
-
HC Háje
4.5.2014
11:30
BI097
Astra Praha
-
DHC Slavia Praha
4.5.2014
12:00
BI098
DHK Pardubice
-
Sokol Vršovice
4.5.2014
12:30
BI099
DHC Slavia Praha
-
Sparta Kutná Hora
4.5.2014
13:00
BI100
Sokol Vršovice
-
HC Háje
4.5.2014
13:30
BI101
Sparta Kutná Hora
-
DHK Pardubice
4.5.2014
14:00
BI102
HC Háje
-
Astra Praha
4.5.2014
14:30
BI103
Sokol Vršovice
-
DHC Slavia Praha
4.5.2014
15:00
BI104
Astra Praha
-
Sparta Kutná Hora
4.5.2014
15:30
BI105
DHK Pardubice
-
HC Háje
4. turnaj B, 27.4.2014, Turnov
27.4.2014
09:00
BI081
TJ Turnov
-
TJ Sokol Bělá p.B.
27.4.2014
09:35
BI082
Wendy Mělník
-
Sokol Kobylisy II A
27.4.2014
10:10
BI083
TJ Sokol Bělá p.B.
-
Sokol Kobylisy II B
27.4.2014
10:45
BI084
Sokol Kobylisy II A
-
TJ Turnov
27.4.2014
11:20
BI085
Sokol Kobylisy II B
-
Wendy Mělník
27.4.2014
11:50
BI086
TJ Sokol Bělá p.B.
-
Sokol Kobylisy II A
27.4.2014
12:30
BI087
TJ Turnov
-
Wendy Mělník
27.4.2014
13:05
BI088
Sokol Kobylisy II A
-
Sokol Kobylisy II B
27.4.2014
13:40
BI089
Wendy Mělník
-
TJ Sokol Bělá p.B.
27.4.2014
14:15
BI090
TJ Turnov
-
Sokol Kobylisy II B
5. turnaj A, 1.6.2014, Háje
1.6.2014
08:30
BI106
DHC Slavia Praha
-
Astra Praha
1.6.2014
09:00
BI107
Sokol Vršovice
-
HC Háje
1.6.2014
09:30
BI108
DHK Pardubice
-
Sokol Kobylisy II A
1.6.2014
10:00
BI109
HC Háje
-
Astra Praha
1.6.2014
10:30
BI110
DHK Pardubice
-
DHC Slavia Praha
1.6.2014
11:00
BI111
Sokol Kobylisy II A
-
Sokol Vršovice
1.6.2014
11:30
BI112
DHC Slavia Praha
-
HC Háje
1.6.2014
12:00
BI113
Astra Praha
-
Sokol Kobylisy II A
1.6.2014
12:30
BI114
Sokol Vršovice
-
DHK Pardubice
1.6.2014
13:00
BI115
Sokol Kobylisy II A
-
HC Háje
1.6.2014
13:30
BI116
Sokol Vršovice
-
DHC Slavia Praha
1.6.2014
14:00
BI117
DHK Pardubice
-
Astra Praha
1.6.2014
14:30
BI118
Sokol Kobylisy II A
-
DHC Slavia Praha
1.6.2014
15:00
BI119
HC Háje
-
DHK Pardubice
1.6.2014
15:30
BI120
Astra Praha
-
Sokol Vršovice
5. turnaj B, 31.5.2014, Kutná Hora
31.5.2014
08:30
BI121
Sparta Kutná Hora
-
Sokol Kobylisy II B
31.5.2014
09:05
BI122
Wendy Mělník
-
TJ Sokol Bělá p.B.
31.5.2014
09:40
BI123
Sokol Kobylisy II B
-
TJ Turnov
31.5.2014
10:15
BI124
TJ Sokol Bělá p.B.
-
Sparta Kutná Hora
31.5.2014
10:50
BI125
TJ Turnov
-
Wendy Mělník
31.5.2014
11:25
BI126
Sokol Kobylisy II B
-
TJ Sokol Bělá p.B.
31.5.2014
12:00
BI127
Sparta Kutná Hora
-
Wendy Mělník
31.5.2014
12:35
BI128
TJ Sokol Bělá p.B.
-
TJ Turnov
31.5.2014
13:10
BI129
Wendy Mělník
-
Sokol Kobylisy II B
31.5.2014
13:45
BI130
TJ Turnov
-
Sparta Kutná Hora
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.